Asfaltové střešní šindele KATEPAL

 

PRODEJNÍ AKCE


Střešní asfaltové šindele, tedy výřezy ze speciálního asfaltovaného pásu, taktéž nazývaného bitumenovým pásem, si v posledních letech na našem trhu vydobyly pevné místo mezi lehkými střešními skládanými krytinami. Mezi nejkvalitnější materiály, ze kterých se asfaltové střešní šindele vyrábí, je tzv. SBS modifikovaný asfalt, neboli také bitumen. Modifikovaný šindel má vyšší životnost a pomaleji stárne a jako střešní krytina obstojí i v nejtvrdších podmínkách. Právě těmito podmínkami jsou již více než 50 let prověřeny finské šindele KATEPAL dosahují, díky velmi vysoké kvalitě základního materiálu a díky velice kvalitně provedené hydrofobizaci posypu, velmi dlouhých životností a vysoké kvality.

Životnost střešních šindelů

Životnost šindelů se pohybuje od 30 do 60 let, přičemž je zásadně ovlivněna kvalitou zákaldního materiálu - bitumenu, hydrofobizací posypu, kvalitě pokládky, zvolené konstrukci krovu a řešení odvětrání střechy. Proto montáži a technickému řešení věnujeme velkou pozornost, abychom vám pomohli dosáhnout maximální možné životnosti.

 

SUPER ROCKY

Šindel Super Rocky se vyznačuje přechodem z různých barev do černé a vytváří na střeše nepravidelné obdélníkové tvary.

Super Rocky je střešní krytina určená pro zastřešení domů s modernějším designem, pro větší střešní plochy a při rekonstrukcích pomohou jeho neoravidelné tvary skrýt případné nerovnosti podkladu (vzniklé původními krokvemi).

 

b_rocky_carbon_black.jpg
Carbon Black

b_rocky_grafitova_sed.jpg
Grafitová šeď
b_rocky_hned_kury_stromu.jpg
Hněď kůry stromů
b_rocky_jedlova_zelen.jpg
Jedlová zeleň
b_rocky_namorni_modr.jpg
Námořní modř
b_rocky_poustni_hned.jpg
Pouštní hněď
b_rocky_skalni_cerven.jpg
Skalní červeň
b_rocky_zlaty_pisek.jpg
Zlatý písek
rocky-copper-brown.jpg
Copper Brown

Vzory Zlatý písek, Námořní modř a Pouštní hněď jsou dodávány na objednávku s termínem 10 - 14 dní.

 

SUPER KATRILLI

Klasický, nejprodávanější typ asfaltového střešního šindelu. Vyznačuje se přechodem barev do černé a pravidelným hexagonálním tvarem. Je to univerzální střešní krytina a lze ji pokládat na menší i větší plochy.

b_katrilli_cervena.jpg
Podzimní červeň
b_katrilli_hneda.jpg
Kůra stromů
b_katrilli_modra.jpg
Námořní modř
b_katrilli_zelena.jpg
Mech
b_katrilli_poust_hn.jpg
Pouštní hněď
b_katrilli_zlaty.jpg
Zlatý písek

Vzory Zlatý písek, Pouštní hněď a Námořní modř pouze na objednávku s dodacím termínem 10 - 14 dní.

 

 

SUPER JAZZY

Střešní šindel, který je díky kombinaci klasického tvaru a atypického žíhání velice vyhledávaným typem z nabídky střešních krytin KATEPAL. Univerzální krytiny pro zastřešení všech střech, zejména členitých. Při rekonstrukcích pomůže minimalizovat vyniknutí případných nerovností podkladu.

 

b_jazzy_cervena.jpg
Červená
b_jazzy_hneda.jpg
Hnědá
b_jazzy_medena_hned.jpg
Měděná hněď
b_jazzy_seda.jpg
Šedá
b_jazzy_zelena.jpg
Zelená

 

SUPER KL

velmi decentní design, bez výrazných barevných barevných přechodů. Doporučujeme k zastřešení spíše starších střech s požadavkem na zachování konzervativního vzhledu a je jako jeden z mála bitumenových šindelů používán i v památkových zónách. Lze pokládat na větší i menší plochy.

 

b_kl_cerna.jpg
Černá
b_kl_cervena.jpg
Červená
b_kl_hneda.jpg
Hnědá
b_kl_seda.jpg
Šedá
b_kl_zelena.jpg
Zelená

 

SUPER FOXY

Střešní šindel, který je naprosto převratnou novinkou nejen v nabídce střešních krytin KATEPAL, ale díky svému tvaru i mezi ostatními dodavateli a výrobci střešních šindelů.vyniká velice dobře na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou. Super Foxy je střešní krytina určená k pokrytí naprosto všech typů střech a je jako jeden z mála bitumenových šindelů používán i v památkových zónách.
Design šindele Super Foxy byl vymýšlen s ohledem na množství střech s vláknocementovými krytinami, oproti kterým má celou řadu předností.
Šindel Foxy je vhodný pro rekonstrukce starších eternitových střech, neboť vytváří perfektní imitaci těchto starších krytin a jejich současných nástupnic, tedy vláknocementových krytin.

 

b_foxy_cerna.jpg
Černá
b_foxy_cervena.jpg
Červená
b_foxy_hneda.jpg
Hnědá
b_foxy_s_seda.jpg
Světle šedá
b_foxy_t_seda.jpg
Tmavě šedá
b_foxy_zelena.jpg
Zelená