VÍTEJTE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

Hlavní činností naší společnosti je komplexní realizace střech - od montáže nosných střešních konstrukcí (krovů), přes aplikaci všech typů střešních krytin a okapových systémů až po doplňky střech jako např. prvky pro bezpečnost a pohyb na střeše, sněhové zábrany nebo bleskosvody. Zaměřujeme se převážně na střechy rodinných domů - novostavby i rekonstrukce, ovšem zabýváme se také střechami bytových domů, komerčních objektů, či staveb občanské vybavenosti.


 

Při realizaci střech klademe důraz na preciznost provedení a na funkčnost střechy ve všech detailech. Proto používáme kvalitní střešní krytiny, výhradně se zárukami garantovanými samotnými výrobci, široké spektrum střešních doplňků pro moderní konstrukci střechy a pevné a odolné okapy s dlouhou životností.

Všem, kdo si troufnou na montáž krytiny na chatě, garáži či přístřešku vlastními silami nebo již mají pro pokládku krytiny zajštěné řemeslníky, můžeme nabídnout střešní krytiny, spojovací materiál, klempířské doplňky a okapový systém ke koupi za velmi výhodné ceny a výhodných dodacích podmínek.

 

 

S výběrem materiálu i s realizací stavby samozřejmě poradíme.
Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyřídíme vaši poptávku nebo dotazy prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.