BAUDER - PRODUKTY

Kompetence v plochých střechách má své jméno: Bauder

Věděli jste, že u každé čtvrté střechy v Německu jsou použity výrobky Bauder?

Jako vedoucí evropský výrobce asfaltových pásů, umělohmotných střešních folií a polyuretanových tepelných izolací, poskytujeme projektantům a zpracovatelům vyzrálá systémová řešení s širokou paletou výrobků. Tak vznikají ideální střešní skladby, splňující vysoké požadavky na tepelnou izolaci a hydroizolaci, přizpůsobené přesně vašemu rozpočtu

Vlastní výroba všech produktů zaručuje nejvyšší spolehlivost kompletní střešní skladby. A protože odborná sanace  nabývá stále více na významu, analyzují naši odborní poradci společně s vámi stav vaší střechy a udělí Vám cenné podněty pro volbu produktů a zpracování.

 

 

 

 

Systémová řešení

Střešní konstrukce a využívání budovy jsou faktory pro výběr správné střešní skladby. K výběru jsou asfaltové nebo foliové systémy, časově úsporné pásy BauderTHERM nebo BauderTEC za studena samolepicí systém či různé BauderPIR tepelně izolační produkty. Možnosti jsou stejně rozmanité jako požadavky. Máme optimální řešení pro každou situaci a rádi Vám poradíme s výběrem vhodné střešní skladby.